Palīdziet vietnes attīstībai, daloties ar rakstu ar draugiem!

Polijas labākā biatloniste Monika Hojniša-Starėga (29) pirmsolimpisko sezonu noslēdza ar divām Polijas čempionāta zelta medaļām. Maršrutā Dušņikos-Zdrojā viņa triumfēja 12,5 km garajā skrējienā un 7,5 km sprintā. Viņa neieradās svētdienas sacensībās no kopstarta (arī 12,5 km)

Sprintā Hojniša par 27 sekundēm apsteidza Annu Mąku un par 47 sekundēm Džoannu Jakielu. Viņi visi līdz šim netrāpīja 10 metienus. Taču postošo šaušanas noskaņojumu saglabāja Polijas 2. biatloniste Kamila Žuka. Viņa garām vēl piecas reizes, tāpat kā dienu iepriekš ilgtermiņā. Tomēr šoreiz tas nozīmēja "kastīti" katrā otrajā kadrā. Kamila sacensības noslēdza 6. pozīcijā.

Hojniša un Žuka prombūtnē kopējā startā uzvarēja Anna Mąka (BKS WP Kościelisko).

Monikai Hojnišai kārtējā sezona beidzas bez vietas uz goda pjedestāla augstākā ranga gadījumā. Viņas sasniegumu virsotne Pasaules kausa sacensībās ir 6. vieta iedzīšanas sacensībās Oberhofā (š.g. janvārī), bet pasaules čempionātos - 6. vieta stafetē. Lai gan Čoržovas iedzīvotājs izcīnīja zelta medaļu Eiropas čempionātā sprinta čempionātā, šīm sacensībām ir otršķirīgs sastāvs.

Vīriešu sprintā uzvarēja Andžejs Nedza-Kubinecs, par 12 sekundēm apsteidzot junioru pasaules čempionāta medaļnieku Janu Gunku. Vienīgo medaļu, zelta medaļu, nacionālajā čempionātā izcīnīja teorētiski labākais Polijas biatlonists Gžegožs Guziks. Viņš uzvarēja sacīkstēs no kopīgā starta 15 km, neskatoties uz četriem garām šāvieniem 20. datumā